‍ گزارش بازديد شهاب نادري نماينده مردم اورامانات از اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان كرمانشاه

‍  گزارش بازديد شهاب نادري نماينده مردم اورامانات از اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان كرمانشاه

شهاب نادری، نماینده کتاب دوست مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی و مدیر‌کل کتابخانه های عمومی استان، روز دوشنبه 27 دی ماه 95 ضمن بازدید از کتابخانه عمومی امیرکبیر کرمانشاه، با مسئولین، کتابداران و اعضای کتابخانه در مورد مشکلات آنها بحث و گفت و گو کرد.
‍  گزارش بازديد شهاب نادري نماينده مردم اورامانات از اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان كرمانشاه

در این بازدید ابتدا معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن عرض خیرمقدم و ابراز خرسندی از حضور نماینده محترم مردم اورامانات در جمع کتابداران و کتاب دوستان، ضمن معرفی بخش های مختلف کتابخانه امیرکبیر، گزارش مختصری از فعالیت های اداره کتابخانه های عمومی استان را به وی ارائه کرد.
در ادامه شهاب نادری، نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی؛ ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه با کتابداران و اعضای حاضر در کتابخانه عمومی امیرکبیر در مورد مشکلات کتابخانه و اعضا به بحث و گفتگو پرداخت.
وی ضمن تشکر از مدیر‌کل اداره کتابخانه های عمومی، مسئول و کتابداران کتابخانه عمومی امیرکبیر وضعیت کتابخانه را مطلوب دانست و خاطر نشان کرد: جهت رفع مشکلات کتابخانه های عمومی نیاز به بودجه بیشتری است و لازمه این امر این است که ما نمایندگان استان کرمانشاه با هماهنگی هم در جهت تخصیص بودجه‌ای مختص به تجهیز و نوسازی کتابخانه های عمومی استان گام برداریم.
نادری در ادامه با اشاره به گفته مقام معظم رهبری: "همه افراد خانه ما، وقتی میخواهند بخوابند حتماً یک کتاب کنار دستشان است." و اعتقاد و توجه ویژه ایشان به کتاب و کتابخوانی تصریح کرد: استقبال جوانان و دانش آموزان از کتابخانه عمومی بسیار چشمگیر و امیدوارکننده است، لذا بنده و همکاران قطعا بدنبال راهکارهایی جهت کمک به پیشرفت کتابخانه ها در امر تجهیز کتابخانه و خرید کتاب و هم در امر نوسازی کتابخانه ها هستیم.
در پایان بازدید وی در جمع اعضای کتابخانه گفت: شما جوانان چشم و چراغ مملکت هستید و کتابخانه ها نیز مکانی امر جهت پیشرفت و شکوفایی شما جوانان در امر علم و دانش میباشد.
لازم بذکر است در این بازدید تعدادی از کتابداران و اعضای کتابخانه امیرکبیر مسائل، مشکلات و پیشنهادات خود را در حضور نماینده مجلس به مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ارائه کردند.

بازگشت