مطالبات مردم اورامانات نیازمند توجه مسئولین و دولتمردان است

مطالبات مردم اورامانات نیازمند توجه مسئولین و دولتمردان است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوانرود هه وال، نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی پیش ازخطبه های نماز جمعه شهرستان جوانرود با تبریک ایام الله دهه مبارک فجربر فجر آفرینان اظهار داشت: مردم اورامانات مردمی متدین و معتقد هستند و امروز مردم از منتخبین خود و مسئولین توقع خدمت دارند و مسئولین نیز به عنوا ما نیز با عده ای از مسئولین که در خدمت مردم نیستند تعارف نداریم زیرا که مسئولینی که خدمت نمی کنند بودن یا نبودنشان در یک پست و مقام ارزشی ندارد.

شهاب نادری افزود: اورامانات از نظر زیر ساختها در وضعیت مناسبی قرار ندارد با مشکلات فراوانی بخصوص در زمینه جاده های ارتباطی مناسب، نبود کارخانه ها و صنایع بزرگ، وضعیت مرزها و ... با مشکلات عدیده ای روبرو است که این موارد به عنوان مطالبات به حق مردم اورامانات نیازمند توجه مسئولین و دولتمردان می باشد.


نماینده اورامانات ضمن ارائه مواردی از عملکرد خود گفت: بنده مشکلات اورامانات را بارها و از هر مسیری که لازم بوده پیگیری کرده ام که در این راستا با ارائه گزارش عملکردی کامل شفاف سازیهای لازم انجام خواهد شد.

نادری با شاره به نقش و جایگاه شهرداران در منطقه اورامانات اظهار داشت: جایگاه شهرداران در منطقه اورامانات بسیار ضعیف می باشد که این نقش و جایگاه در راستای خدمات رسانی بهتر می بایست تقویت شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در راستای رسیدگی به گله مندیهای مردم ، لازم است صندوق انتقادات و پیشنهادات در تمام ادارات شهرستان نصب گردد، زیرا که رسیدگی به انتقادات و شکایات مردم یکی از راههای شناخت ضعفها و در کنار آن خدمات رسانی بهتر و احترام به مردم است.

شهاب نادری یاد آور شد: بر اساس آمار ،اورامانات از نظر آسیبهای اجتماعی در وضعیت مناسبی قرار نداشته و نیازمند توجه و چاره اندیشی است و امروز می بایست با نگرانی خاصی به آمار طلاق، اعتیاد و برخی دیگر از آسیبهای اجتماعی نگریسته شود و مسئولین مربوطه می بایست با برنامه ریزی و تلاش جدی در زمینهکاهش این آسیبها فعالیت نمایند.

نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن درخواست از مسئولین برای خدمت بیشتر به مردم منطقه خاطر نشان کرد: از مسئولین می خواهم به جای چسپیدن به میز و صندلی که هیچ وفایی ندارد صادقانه به مردم این منطقه خدمت نمایند و از همین جا نیز اعلام می کنم از مسئولیت کسانی هم که با بنده مخالف هستند استقبال می کنم به شرط آنکه در خدمت رسانی به مردم همیشه در صحنه اورامانات که با شور خاصی در تمام صحنه های مهم کشور حضور دارند کوتاهی نکنند.

بازگشت