‍ دیدار نماینده مردم شريف اورامانات در مجلس شورای اسلامی با خانواده شهید سردار حاج علیانی

‍ دیدار نماینده مردم شريف اورامانات در مجلس شورای اسلامی با خانواده شهید سردار حاج علیانی

شهاب نادری نماینده مردم شهرستانهای پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی در مجلس شورای اسلامی شب گذشته با حضور در خانه شهید سردار حاج علیانی از فرماندهان گرانقدر سپاه از خانواده این شهید سرافراز دلجویی کرد.
شهاب نادری در این دیدار که حجت الاسلام عباسیان مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان هم حضور داشت در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجلیل از جانبازان ، آزادگان و ایثارگران و خانواده های معظم آنان گفت : امنیت ، آرامش و اقتدار امروز کشور مرهون خون شهدا و فداکاری ایثارگران و خانواده های محترم آنهاست و همه ما مدیون این عزیزان هستیم.
وی با اشاره به اینکه سرکشی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران وظیفه همه مسئولان است افزود : در کنار این سرکشی ها و دلجویی ها می بایست مشکلات این عزیزان را نیز در عمل مرتفع کرد.
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد : بنده و همکاران من در مجلس شورای اسلامی در چارچوب وظایف و اختیارات قانونی خود مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را مورد پیگیری قرار داده ایم و دولت هم باید با اجرای قوانین تصویب شده نمایندگان مجلس زمینه رفع مشکلات آنان را بیش از پیش فراهم کند.
شهاب نادری گفت : نظارت و پیگیری رفع مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران در دستور کار وی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.

بازگشت