دیدار نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه

دیدار نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه

شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی امروز با حضور در اداره کل امور اقتصادی ودارایی با علی محمدی نماینده وزیر و مدیر کل دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه در این دیدار شهاب نادری ضمن اشاره به وضعیت اقتصادی و اجتماعی استان بر عزم جدی مسئولین جهت رفع بیکاری و ایجاد تولید و اشتغال تاکید نمودند.
ایشان در ادامه جایگاه اداره کل امور اقتصادی ودارایی را به عنوان دبیر خانه مرکز خدمات سرمایه گذاری در استان ،در راستای تسریع در انجام فرایندهای سرمایه گذاری مهم دانستند و خاطر نشان شدند که رفع بیکاری و بالا بردن رفاه مردم استان در گرو بهبود فضای کسب و کار می باشد.
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی افزودند به کار گیری مدیران متخصص،لایق و کار آمد را برای استان ضروری می باشد و افزودند که ازهرگونه همکاری و پشتیبانی در خصوص رفع مشکلات اقتصادی استان دریغ نخواهد کرد.
در ادامه علی محمدی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمانشاه ضمن اشاره مختصری به وضعیت مالی و اقتصادی استان گفتند که با برنامه ریزی جامع و دقیق و تکیه بر پتانسیل و توانمندی های نیروی انسانی مجموعه و با توجه به شعار سال ،اقتصاد مقاومتی ،تولید- اشتغال تمام توان خود را در این زمینه به کار خواهیم گرفت.
وی همراهی و همدلی مسئولین و مدیران دستگاههای اجرایی را در زمینه جذب سرمایه گذاری مهم دانستند و ابراز امیدواری نمودند که موانع فراروی این حوزه تسهیل گردد تا اینکه شاهد رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار در استان باشیم.

منبع: روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی کرمانشاه

بازگشت