بيانيه نماينده مردم شريف اورامانات در حمایت از مردم مظلوم غزه و دعوت به حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس

 بيانيه  نماينده مردم شريف اورامانات در حمایت از مردم مظلوم غزه و دعوت به حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس


بسم الله الرحمن الرحيم
امروز ظلم و جنایت بر حریم ساکنان یکی از راهبردی‌ترین منطقه جهان و بلکه بشریت بیش از گذشته سایه گسترده است. در یک سو گروه‌های تکفیری برآمده از جهالت دینی و سرویس‌های جاسوسی نظام سلطه در سوریه و عراق مشغول ویران‌گری و کشتار بی‌رحمانه مردم بی‌دفاع هستند و در سویی دیگر رژیم صهیونیستی، این مجسمه شیطان، جلوه‌ای دیگر از عداوت و آدم‌کشی را به نمایش گذاشته است و تلخ‌تر و دردناک‌تر، سکوت مجامع به اصطلاح جهانی است.
امروز در غزه غرش تانک‌ها و مسلسل‌ها رویای لطیف کودکان و آرامش مادران را در زیر چرخ‌های تعصب و سبوعیت خود له می‌کند.
امروز غزه میدان نمایش میزان پایبندی به شرافت و غیرت انسانی و صحنه راست آزمایی مجدد مدعیان حقوق بشر و صلح و دوستی است. به راستی اینان از انسان، انسانیت، صلح و نوع‌دوستی چه تعریفی دارند

سلام خدا بر شهیدان و مجاهدان مقاومت و مردان و زنان مسلمان که با غیرت و با تکیه بر ایمان در برابر این جنایت سهمگین ایستاده‌اند و با ایستادگی برآمده از ایمان همچون گذشته متجاوزان را پشیمان خواهند کرد. انشاءالله.

در آستانه روز جهانی قدس، این بزرگ میراث پایا و پویای خمینی کبیر، قرار گرفته‌ایم. امسال راهپیمایی روز جهانی قدس با توجه به شرایط حساس منطقه و اوضاع جاری در غزه از اهمیت فراوانی برخوردار است.

اينجانب بعنوان نماينده مردم غيور و شرافتمند اورامانات با نثار بهترین درودهای خود به‌ مردم مقاوم فلسطین و ادای احترام به شهیدان آن، جنایت اخیر رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و ضمن حمایت از مردم مسلمان غزه همگان را به بزرگداشت روز قدس در روز جمعه (دوم تیرماه) همگام با مردم خدای جوی ایران اسلامی در راهپیمایی با شکوه روز قدس شرکت می کنیم و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه دار نیز دعوت می نماییم با حضور قدرتمندانه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم اشغالگر اسرائيل بیندازند، و حضوری پرشکوه تر از گذشته در راهپیمایی داشته باشيم

شهاب نادري
نماينده مردم شريف اورامانات
اول تير ماه ١٣٩٦
مصادف با ٢٧ رمضان ١٤٣٨

بازگشت